پنجره


پنجره های دو و سه جداره از نوع یک حالت بازشو-دو حالت بازشو-پنجره های فرانسوی و ... می باشد.برای ساخت پنجره ها از چوبهای بلوط، کاج، مرانتی ، ترمووود یا هر نوع چوب دیگر بنا به سفارش مشتری استفاده میشود. وجه تمایز محصولات این شرکت استفاده از چوبهای فرآوری و مهندسی شده (engineered wood) می باشد که با استفاده از رورش (glulaming) دوام چوب افزایش فوق العاده ای پیدا کرده و در همه شرایط آب و هوایی بادوام است و همچنین نسبت به رفتار طبیعی چوب اعم از خمش و پیچش چوب مقاوم می باشد.

شاتر


شاترهای داخلی (Interior Plantation Shutter)
شاترهای داخلی نمونه¬ای دیگر از شاترها هستند که از داخل به پنجره ها متصل شده و از جهت شدت نور قابل تنظیم هستند. این شاترها بر روی هر پنجره ای قابلیت نصب داشته و به هر محیطی اعم از اداری ، مسکونی ، آموزشی ، تجاری و غیره زیبایی منحصر بفردی ارائه میکنند.
زیبایی تنوع رنگ و اندازه قابلیت صرفه جویی در انرژی و امنیت فیزیکی تنها جزئی از امتیازاتی است که این شاترها دارند.

شاترهای خارجی (Exterior Plantation Shutter)
شاترهای کارگو یک دکور زیبا برای نمای بیرونی ساختمان هستند و هم اینکه از پنجره ها در برابر تابش نور آفتاب و یا بارش باران محافظت میکنند و باعث تمیز ماندن پنجره ها و همینطور جلوگیری از هدر رفتن انرژی می شوند. شاترها با جلوگیری از دید داخل ساختمان از بیرون ، آسایش و آرامش خیال به ارمغان می آورند ، حتی موقعی که شاترها بسته هستند هوا از بین آنها جریان داشته و باعث تهویه هوا می گردند. شاترها بعنوان یک حفاظ زیبا ضریب امنیت ساختمان را بالا می برند.

 
 

چوب گلولام


با استفاده از فن آوری های نوین چوب را فرآوری کرده و آن را در برابر خمش و پیچش مقاوم سازی می کنند.برای این کار چوب را به صورت چند لایه در آورده و با چسب های بسیار قوی و ضد آب D4 شرکت سودال پرس می کنند که به این عمل اصطلاحا Glulaming می گویند. هدف از چند لایه کردن چوب حذف کشش درونی فیبرهای چوبی است که اغلب باعث تغییر شکل چوب می شود و امکان استفاده کردن از چوب بدون گره در لایه های بیرونی لمینت را فراهم می کند. پنجره هایی که با چوب لمینت شده تولید می شوند دوام بسیار زیادی داشته و هرگز کج نمی شوند و بعد از گذشت سالیان دراز پنجره ها مثل روز اول خیلی راحت باز و بسته می شوند.

یراق


یکی از مهمترین اجزاء درب و پنجره که نشان دهنده کیفیت محصول می باشد و به زبان دیگر اعتبار و کیفیت را تعریف می کند یراق است.مجموعه کارگو آمادگی ارائه بهترین یراق های مورد مصرف درب و پنجره تک حالته، دو حالته، فرانسوی کشویی، فولکس واگنی و لیفت اند اسلاید مختص چوب را دارد و از بهترین کارخانه های دنیا برای همکاران ارائه می نماید.

 
 

گسکت


گسکت یا نوار آب بندی یکی از مهمترین اجزاء تشکیل دهنده درب و پنجره می باشدکه نقش تعیین کننده ای در میزان عایق بودن یک پنجره یا درب را ایفا می کند.صنایع چوبی کارگو اقدام به واردات، تولید و عرضه این لاستیکها جهت استفاده در درب و پنجره نموده است.استاندارد این گسکتها (DEVENTER SV12-SV130) می باشد و مقاومت بسیار بالایی نسبت به گرما، اشعه UV، سرما و تغییر شکل پیدا کردن دارد و کیفیت عایق بندی را تا ده سال ضمانت می کند.

پروفیل محافظ(Weather bat)


این پروفیل آلمینیومی نقش مهمی در هدایت آب ناشی از بارندگی ها (برف، باران، کولاک و طوفان) را دارد و همچنین نقش محافظت از چوب در برابر اشعه ماوراء بنفش خورشید را ایفا می کند از این رو صنایع چوبی کارگو برای تامین این قسمت از پنجره اقدام به واردات و ارائه نوع spree 24 از کارخانه معتبر GUTMANN آلمان نموده که اضافه بر استفاده از آن در محصولات خود قابلیت ارائه به دیگر واحد های تولیدی را نیز دارا می باشد

 
 

رنگ


رنگهای مورد ارائه صنایع چوبی کارگو که مخصوص استفاده داخلی و خارجی سازه های چوبی از قبیل درب و پنجره و نما می باشد با بهترین کیفیت و طول عمر بالا مطابق با بالاترین استانداردهای اروپا و با مناسب ترین قیمت عرضه می گردد.

چسب


صنایع چوبی کارگو به منظور ارائه حداکثری کیفیت چوبهای گلولام اقدام به عرضه چسب با استاندارد EN204D4 کرده است.این نوع چسب بخصوص باعث می شود که مقاومت و تحمل پذیری چوبهای لمینت شده تا 1.5 برابر افزایش پیدا کند و در برابر رطوبت آنقدر مقاومت دارد که صنایع کشتی سازی از آن استفاده می کنند.