📢 اولین پارتی چوب اتریشی (M.M) وارد ایران شد و آقای مهندس اسکویی شخصا محموله مذکور را در گمرک ایران ، بازدید و مورد بررسی قرار دادند.ایشان گفتگوهای مقدماتی را در میلان با شرکت MM اتریش انجام داده بودند.(آذر ماه 1394)

📢 آقای مهندس اسکویی در حاشیه همایش توسعه همکاری های ایران و فنلاند با چند تن از مدیران شرکت های فنلاندی دیدار و گفتگو کرد. محوراین گفتگوها بر چگونگی تامین مواد اولیه مناسب ، مطابق با استانداردهای اروپا قرار داشت.(دیماه 1394)📢 اولین نمونه پنجره سه جداره با استاندارد بین المللی IV78 در ایران ساخته شد. کارگروه توسعه تجارت و ساخت صنایع فن آوران ایرانیان (کارگو) با تلاش و پیگیری مستمر و پشتیبانی شرکت های دانش بنیان موفق شد دانش فنی این محصول را بومی نموده و به زودی پس ازنصب ماشین آلات در احمد آباد مستوفی و آموزش نیروی انسانی، تولید انبوه آنرا آغاز خواهد نمود. (11/02/1395)

📢 قرارداد احداث خط تولید پنجره توسط کارگروه توسعه تجارت و ساخت صنایع فن آوران ایرانیان (کارگو) با یک شرکت آلمانی منعقد گردید.آقای مهندس اسکویی با اشاره به این مطلب اظهار امید واری نمودند چنانچه به موازات اجرای این قرارداد ، اولین سری تکنسین های ایرانی برای طی دوره آموزشی به کشور آلمان اعزام شوند ، این شرکت قادر خواهد بود تا با رونمائی از پنجره های سه جداره IV78 در هشتمین نمایشگاه در و پنجره تهران ، آغاز گر تحولی بزرگ در صنعت ساختمان باشد.(15/5/1395)

📢 شرکت کارگو در هشتمین دوره نمایشگاه در و پنجره و صنایع وابسته تهران شرکت نمود و بازدید کنندگان نمایشگاه استقبال خوبی از محصولات عرضه شده به عمل آوردند. یکی از مهمترین رخدادهای نمایشگاه بازدید یکی از مدیران شرکت ایتالیائی FAS بود که از برندهای معروف اروپائی در زمینه تولید پنجره بشمار می رود. طی این بازدید زمینه های همکاری متقابل دو شرکت مورد بررسی قرار گرفت. (07/11/1395)

📢 حفاظ های چوبی خارجی (Exterior Plantation Shutter) برای اولین بار در ایران تولید شد.کارگروه توسعه تجارت و ساخت صنایع فن آوران ایرانیان (کارگو) با تولید این محصول گامهای خود را در جهت توسعه محصولات خود استوارتر نمود.(05/02/1396)

📢 کارگروه توسعه تجارت و ساخت صنایع فن آوران ایرانیان (کارگو) با شرکت درهفدهمین نمایشگاه بین المللی ساختمان تهران دست اندر کاران صنعت ساختمان را شگفت زده خواهد کرد. (19/05/1396)

آقای مهندس اسکویی از کلیه دست اندرکاران صنعت ساختمان ، بویژه تولید کنندگان ساختمان های لوکس دعوت نمود از غرفه کارگو در هفدهمین نمایشگاه بین المللی ساختمان (20 تا 24 مرداد) در محوطه جنب سالن 18 بازدید بعمل آورند.